Služby salónu

Novinky v kozmetickom salóne Shine Visage
a zaujímavosti z kozmetiky

BOTULOTOXÍN

Botulotoxín je účinným pomocníkom na odstránenie vrások a nadmerného potenia. V liekovej podobe je to prípravok, ktorý uvolňuje kŕče svalov. V korektívnej dermatológii sa injekčne aplikuje vo veľmi nízkych dávkach, hlavne do problémových častí tváre.

Aplikáciu botulotoxínu si môžte objednať v kozmetickom salóne Shine Visage iba vo vyhradených termínoch. Objednávka je platná na dohodnutý termín po zaplatení zálohy za službu. Ak chcete získať viac informacií o cenách a termínoch, píšte na: silvia.stankova@shine-visage.sk


KYSELINA HYALURÓNOVÁ

Kyselina hyalurónová je klinicky overený, a celosvetovo uznávaný prostriedok proti starnutiu. Mesosystém Vám ponúka maximálne účinné ošetrenie 3,5% kyselinou hyalurónovou. Kyselina hyalurónová vyplňuje priestory medzi kolagénovými vláknami, čím umožňuje lepšie zadržiavanie tekutín. Dodá pleti optimálnu hydratáciu, pružnosť, regeneruje ju a obnovuje štruktúru poškodenej epidermy. Aktivuje tvorbu kolagénu. Výrazne spomaľuje prirodzený proces starnutia. Výsledky ošetrení sú okamžité.


ŠAMPANSKÉ OŠETRENIE

Šampanské ošetrenie pleti je neobyčajne príjemná procedúra, s jedinečným účinkom proti vráskam, linkám v okolí očí a ďalším kozmetickým nedostatkom:

 • Hĺbkovo prečistí pleť
 • Výrazne zmierni drobné a hlbšie vrásky
 • Vďaka pôsobeniu vitamínu C pokožku krásne prejasní.
 • Aplikácia je veľmi príjemná
 • Pleť je po ošetrení odpočinutá, zregenerovaná a viditelne omladená.

SKIN SCRUBBER

Krása a mladistvý vzhľad sú v dnešnej dobe jedným zo základov úspechu ako v osobnom tak v profesnom živote. Naša pleť je to prvé, čoho si druhí na nás všimnú a podľa čoho si tiež vytvoria prvý názor. Preto je potrebné sa o ňu pravidelne starať. Na tento účel sme pre vás pripravili ponuku na profesionálny ultrazvukový čistič pleti, ktorého pravidelné používanie zbadáte na svojej pleti veľmi rýchlo. Čistá, svieža a mladistvo pôsobiaca pleť bude pre vás samozrejmosťou.


NOVÉ LUXUSNÉ KAVIÁROVÉ OŠETRENIE PLETI

Nové luxusné kaviárové ošetrenie pleti od Dr. Roland Sacher - Janssen Cosmetics:

 • Zahŕňa: odlíčenie, masáž, masku, kaviárovú ampulku a masáž rúk
 • Účinnosť: spevnenie, tonizácia, vyhladenie vrások, relax.
 • Trvanie: cca 1,5 hod.
 • Cena: od 30 €

GALVANICKÉ OŠETRENIE PLETI

Omladzuje pleť, vyrovnáva vrásky, oživuje vlasovú pokožku a vyhladzuje celé telo. Žehlička pracuje na princípe kontrolovaného galvanického prúdu. Súčasťou procedúry je aplikácia špeciálnych gélov, ktoré pomáhajú vyčistiť pleť do hĺbky a zároveň ju ošetria pomocou pozitívne pôsobiacich látok.


MIKROMASÁŽ OČNÉHO OKOLIA

Oči a zrak sú nenahraditelné hodnoty, ktoré si vyžadujú tú najlepšiu starostlivosť. Mikromasáž očného okolia slúži na vyhladzovanie vrások okolo očí, odstraňovanie opuchov, pôsobí proti únave očí a slúži aj na vyrovnávanie vnútroočného tlaku. Tým že znižuje vnútroočný tlak sa zistilo, že sa môže pravidelnou masážou znížiť aj počet dioptrií. Masáž sa môže robiť od dvadsiatich rokov. Robí sa silnejším tlakom a pomalšie ako klasická masáž: trvá cca 15min. Môže sa robiť samostatne, alebo ako súčasť iného ošetrenia.


LASER LASOCARE

Kozmetický laser Lasocare je biostimulačný prístroj. Pomocou neho stimulujeme bunky k ich lepšej funkcii. Účinky laseru:

 1. protizápalový - pomáha pri riešení zápaľov/akné, vredy, poranenia nechtového lôžka, zápaly/, to znamená všetky zápaly v úrovni kože a sliznice.
 2. regeneračný - regenerácia jaziev, poranenia, poleptania, omrzlín, regenerácia vlasovej cibuľky a samotnej kože.
 3. analgetický (proti bolesti) - proti bolestiam v úrovni kože a sliznice.

TRVALÁ NA MIHALNICE

Výsledkom trvalej na mihalniciach by mali byť prirodzene vytočené riasy. Trvanlivosť tejto aplikácie je približne osem týždňov. Po trvalej môžeme riasy nafarbiť farbou, alebo naniesť riasenku.


JAPONSKÁ MANIKÚRA

V dnešnom svete dávame čoraz väčší dôraz na vzhľad a zdravie nechtov čo sa týka aj dizajnu lakovania, zdobenia a pod. Každá žena bez ohľadu na vek či profesiu by mala mať upravené nechty. Ruky sú predsa vašou vizitkou, sú vidieť vždy a všade. K mojim službám patria: masáž rúk, parafínový zábal, či japonská manikúra.

Japonskou manikúrou sa odporúčajú ošetrovať lámavé, krehké a neodolné prírodné nechty. Japonskou manikúrou ľahko udržíte Vaše nechty vysoko lesklé. Naviac vám pomôže nechty spevniť, zlepšiť ich pružnosť a znížiť lámavosť. Pomocou tohoto výrobku vznikne na povrchu vrstvy "glazúra", ktorá spĺňa nielen estetické nároky, ale zabraňuje i nežiadúcemu odplavovaniu prirodzených lipidov, či vysušovaniu nechtov. Koreň nechtov má v tomto prípade schopnosť bezproblémovo produkovať kvalitné keratinové bunky, takže celková kondícia týchto tkanív sa priebežne vylepšuje.

Vzhľadom na zloženie je táto japonská manikúra vhodná i pre alergikov. Dĺžka ošetrenia sa pohybuje okolo 25-45 minút.


PEELING

Koža na našom tele sa neustále obnovuje. Jej staré vrstvy odumierajú a postupne sa odlupujú. Často to trvá veľmi dlho a šupinky odumretej kože zabraňujú obnovovaniu spodnej vrstvy. Takáto pleť je sivá, vyzerá nezdravo. Preto sa osvedčilo, pomôcť obnovenej pleti peelingom a to na celom tele, tvári a trebárs aj na perách. Peeling sa môže vykonávať rôzny spôsobmi:

Mechanicky

 • uskutočňuje sa pomocou zrniek s rôznymi drsnými plochami, ktorými zjemňujeme a tým aj obrusujeme povrchovú štruktúru kože. Dochádza veľmi šetrnému a riadenému olamovaniu povrchových keratínových šupín.

Chemicky

 • povrch naleptávajúci peeling, ktorý chemickou cestou až do určitej hĺbky naruší a potom odlúči povrchové vrstvy kože.. dochádza k rospúšťaniu bunečného tmelu.

Enzymaticky

 • biologický peeling, ktorý silou enzýmov uvoľňuje bielkovinové spoje medzi povrchovými kožnými bunkami.Nerozpustí však tukovú vrstvu u zdravých buniek. Po rozpustení spoja sa suchá šupinka od kože oddelí. Enzimatické peelingy sú veľmi šetrné a pritom dostatočne účinné.

Kombinovanými metódami

 • tento spôsob zahrňuje mechanické zložky, ale aj prvky chemického, či enzymatického peelingu. Jedná sa o veľmi účinné prípravky, používané predovšetkým na ošetrenie tela alebo na veľmi intenzívne otváranie kože. Často používané sú ovocné peelingy z hroznového vína, brusníc, pomarančov, ale i brúsne čokoládové a kávové pasty, či brúsne prípravky s cukrom, morskou soľou, riasami, alebo aj ukludňujúce so zeleným čajom.

HORE